Верифікований профіль
9
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
11
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
сьогодні

Портфоліо реалізованих об’єктів (61)

  • продано
    36 000 $
    923 $/м²

    Кармелюка вул., 7А

    БЕЗ КОМІСІЇ Озерна
    1 кімната
    39 / 16 / 15 м²
    поверх 4 з 10
    3 міс. тому
    Продаж 1к квартири в зданій новобудові, район Озерна, вул. Кармелюка, ЖК Авіла: ✅️ загальна площа 39 кв.м, ✅️ поверх 3/10, ✅️ кухня з панорамним вікном, ✅️ індивідуальне газове опалення, ✅️ всі комунікації підключені, ✅️ будинок частково вже заселений, ✅️ квартира не кутова, ✅️ вхідні двері броньовані, ✅️ чорнова штукатурка стін, котел, лічильники на газ, воду, світло. ✅️Без комісії з покупця
  • продано
    65 000 $
    956 $/м²

    Старокостянтинівське шосе, 20/3Б

    2 кімнати
    68 / 32 / 18 м²
    поверх 4 з 10
    2 міс. тому
    Продаж 2к квартири в зданій новобудові. Виставка, Старокостянтинівське шосе, ЖК Олімпійський 2: - всі комунікації підключені, - індивідуальне газове опалення, - загальна площа 68кв.м, - кухня 18кв.м, - поверх 4 з 10, - встановлений газовий котел, - лічильники на воду, газ, - два санвузла, - зроблена чорнова штукатурка стін. Поруч будується великий ТРЦ «Proskuriv Plaza», Можливий продаж під державні програми
  • здано
    9 000 грн/міс

    Проскурівська вул., 16

    2 кімнати
    46 / 30 / 6 м²
    поверх 3 з 5
    3 міс. тому
    Оренда 2к квартири в самому центрі міста біля ТЦ Дитячий світ. Меблі, холодильник, пральна машина. Вільна з 25 грудня.
  • здано
    13 000 грн/міс

    Свободи вул., 20/2

    1 кімната
    45 / 16 / 20 м²
    поверх 9 з 16
    2018 рік побудови
    4 міс. тому
    Оренда 1к квартири в новобудові ЖК "Над Бугом" вул. Свободи, меблі, техніка. Для одної людини або пари без дітей і тварин. Чистий стан. Квартира аільна
  • здано
    9 000 грн/міс

    Кам'янецька вул., 54

    2 кімнати
    45 / 27 / 6 м²
    поверх 1 з 5
    4 міс. тому
    Оренда 2к квартири в Центрі вул. Кам'янецька (біля колишнього мисливства-рибальства). Меблі, холодильник, пральна машина. Квартира вільна. 9000грн.
  • здано
    5 000 грн/міс

    Трембовецької вул., 53

    1 кімн. в 1 кімн.
    35 / 17 / 10 м²
    поверх 7 з 9
    5 міс. тому
    Здається кімната в гуртожитку. В секції дві кімнати, санвузол. Кухня загальна, є свій окремий стіл. В кімнаті ремонт, меблі, холодильник, пральна машина. Для одної людини або сімейної пари без дітей.
  • здано
    3 500 грн/міс

    Трембовецької вул., 53

    Доступна на короткий термін Залізничний вокзал
    1 кімн. в 1 кімн.
    35 / 12 / 18 м²
    поверх 7 з 9
    5 міс. тому
    Здається кімната в гуртожитку. В секції дві кімнати, санвузол. Кухня загальна, є свій окремий стіл. В кімнаті ремонт, меблі,, пральна машина. Для одної людини або сімейної пари без дітей.
  • здано
    14 000 грн/міс

    Старокостянтинівське шосе, 20/6

    1 кімната
    53 / 19 / 20 м²
    поверх 1 з 10
    5 міс. тому
    Оренда 1к квартири в новобудові, Виставка, вул. Зарічанська, ЖК Олімпійський, 53кв.м, велика кухня площею 20кв.м з панорамним вікном, є гардеробна кімната з необхідними полицями, друга здача, індивідуальне опалення, все нове, ніхто не жив, меблі, холодильник, пральна машина, пилосос, телевізор. В холодний період є підігрів підлоги в кухні, санвузлі, коридорі.
  • продано
    37 600 $
    895 $/м²

    Озерна вул., 20/4

    1 кімната
    42 / 17 / 11 м²
    поверх 8 з 10
    5 міс. тому
    Продаж 1к квартири в ЖК ЕДЕМ Перлина Проскурова 4, район Виставка площею 42 кв.м середній поверх з гарною панорамою. Будинок здається в кінці 2025 року. Житловий комплекс ЕДЕМ знаходиться в перспективному молодіжному мікрорайоні в якому є дендропарк, найбільша школа міста, Mcdonald`s, Urban bazar, парк з велосипедною інфраструктурою, ТРЦ “Темп”, АЗС та автомийка, футбольне поле. Окремо від цього на території житлового комплексу ЕДЕМ є п’ятиповерховий паркінг з окремим бомбосховищем, поле для ігрових видів спорту, найбільша в місті бігова доріжка, озеро з власним пляжем, газон для йоги, бювет з артезіанською водою, скейт-парк, приватний садочок, сонячні батареї з аварійним автономним е...
  • продано
    40 500 $
    862 $/м²

    Озерна вул., 20/4

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Виставка
    1 кімната
    47 / 18 / 14 м²
    поверх 4 з 10
    5 міс. тому
    Продаж 1к квартир в ЖК ЕДЕМ Перлина Проскурова 4, район Виставка, площа 47 кв.м, середній поверх з гарною панорамою на озеро. Будинок здається в кінці 2025 року. Житловий комплекс ЕДЕМ знаходиться в перспективному молодіжному мікрорайоні в якому є дендропарк, найбільша школа міста, Mcdonald`s, Urban bazar, парк з велосипедною інфраструктурою, ТРЦ “Темп”, АЗС та автомийка, футбольне поле. Окремо від цього на території житлового комплексу ЕДЕМ є п’ятиповерховий паркінг з окремим бомбосховищем, поле для ігрових видів спорту, найбільша в місті бігова доріжка, озеро з власним пляжем, газон для йоги, бювет з артезіанською водою, скейт-парк, приватний садочок, сонячні батареї з аварійним авт...
  • здано
    12 000 грн/міс

    Зарічанська вул., 11

    2 кімнати
    60 / 25 / 18 м²
    поверх 3 з 11
    6 міс. тому
    Оренда 1.5к квартири в ЖК Набережний квартал, вул. Зарічанська. 3 поверх, 60кв.м. Індивідуальне газове опалення. Меблі, холодильник, пральна машина є в наявності. Здається на довгий термін
  • продано
    11 500 $
    329 $/м²

    Чорноаола, 33

    БЕЗ КОМІСІЇ План
    1 кімн. в 1 кімн.
    35 / 20 / 10 м²
    поверх 2 з 4
    6 міс. тому
    Продається кімната в гуртожитку, район Заготзерно. Середній поверх, кімната з власним балконом, не кутова. Хороший стан. Оформлення мінімальне. Без комісії для покупця
  • продано
    42 000 $
    857 $/м²

    Львівське шосе, 14

    2 кімнати
    49 / 29 / 8 м²
    поверх 3 з 9
    6 міс. тому
    Продаж 2к квартири на Південно-західному районі, по вул. Львівське шосе. Будинок розташований поруч з речовим ринком. Третій поверх, не кутова. Чистий житловий стан. Меблі і техніка залишаються. Вікна і двері на балкон металопластикові. Балкон засклений. В будинку створено осбб. В під'їзді зроблено ремонт. Поруч різні супермаркети. Зупинка міського транспорту біля самого будинку. Хороша транспортна розв'язка у всі райони міста. Мінімальне оформлення. Можливий торг. Без комісії для покупця.